You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Online obchod deštníky a slunečníky

Eshop deštník.cz

Obchod deštník

Eshop slunečníky

Obchod slunečníky

Čeština
Koruna
+420 777 750 345 +420 777 750 346
 • Váš nákupní košík je prázdný!

Osobní údaje

 1. Totožnost a kontaktní údaje správce

  Správcem Vašich kontaktních údaje je společnost CZ-Móda v dešti, spol. s r.o. se sídlem 9.Května 163, 273 51 Pletený Újezd, identifikační číslo: 03193918 (dále jen jako správce)

  Kontaktní údaje správce jsou:

  Korespondenční adresa pro doručení: 9.Května 163, 273 51 Pletený Újezd
  Emailová adresa: moda@edestnik.cz

  Telefon: +420 777 750 345

  Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

 2. Zákonný důvod zpracování osobních údajů

  Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 3. Účel zpracování osobních údajů

  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je komunikace, realizace objednávky v rámci nákupu zboží, obchodní sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

 4. Doba uložení osobních údajů

  Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 5. Práva subjektu údajů

  Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

  Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu moda@edestnik.cz.

  Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

  Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem.

 6. Tyto podmínky nabývají platnost dnem 25.5.2018.